Home > Report Abuse > Comment

Report a Comment


anonymous 207 days ago

^^^ Am I the only one who doesn't get the avocado toast thing? You could buy an avocado for as little as a dollar. A 16 slice loaf of whole wheat bread is $4 so 40 cents a slice. Buy a basic ass toaster for $20 tops. Half an avocado is 50 cents, slice of bread 40 cents so 90 cents not even a dollar total.


0/2000